Autor Wątek:

Oferta dla współpracy - producent mebli

 (Przeczytany 370 razy)
  • maxdyner
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Oferta dla współpracy - producent mebli
« dnia: Lipiec 04, 2018, 08:00:31 am »
Na początku 2016 roku, w związku ze stale zwiększającą się liczbą zamówień, stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem - podnieść wydajność nie obniżając jakości, z której słyniemy.
Po miesiącach badań i odkrywania nowych rozwiązań, od stycznia 2017 roku ruszyła nowa linia produkcyjna. Udało nam się nie tylko podnieść wydajność ponad czterokrotnie, ale też odkryć rozwiązania podnoszące jakość naszych wyrobów na poziom o jakim na początku nam się nie śniło. Dziś dzięki nowej linii możemy w tydzień zrobić to co zajmowało nam ponad miesiąc, nie tracąc na jakości wykonania końcowego wyrobu.
Otworzyliśmy się na bliższą współpracę z miejscowymi stolarzami, którzy z zapałem przerzucili odpowiedzialność za jakość wykonania mebla na kogoś solidnego, samemu mogąc skupić się na pomiarach i montażach.
Teraz oprócz kontynuacji współpracy z projektantami i architektami z całej Polski jak również z zagranicy, dajemy stolarzom możliwość zamówienia u nas tanich mebli o nieosiągalnej do tej pory jakości. Pomimo ogromnego zainteresowania ciągle mamy możliwość zwiększenia produkcji.
Jeśli pragniesz podnieść jakość wyrobów oferowaną swoim klientom lub skrócić terminy oczekiwania zapraszam do kontaktu przez nasz fanpage na Facebooku. facebook.com/Janmarmeble

Odp: Oferta dla współpracy - producent mebli
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2018, 12:14:15 pm »
I would like to know why I can get more information and clear enough to introduce me?