Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Chwałdzie

Strony: [1]
1
Meble - antyki / Odp: Renowacja Mebli
« dnia: Luty 08, 2018, 11:47:48 am  »
Ja od siebie dodam tylko tyle, że najprostszym sposobem na odnowienie szafki, krzesła czy kredensu jest pokrycie starych porysowanych uszkodzonych czy przetartych powierzchni drewna, nową warstwą ochronną. Jest to zabieg skuteczny wtedy, gdy stan mebla ocenimy jako przyzwoity, a uszczerbek jakości płynący z eksploatacji, upływu czasu czy zdarzeń losowych nie pozostawił na nim większych śladów. Możemy wtedy starą warstwę lakieru bądź lakierobejcy przykryć kolejną. Kolorystyka na powierzchni mebla powinna się wyrównać a wszelkie zarysowania, przetarcia czy wymatowienia stać się mniej widoczne.

2
Meble - dyskusja / Odp: Meble designerskie
« dnia: Luty 08, 2018, 11:46:24 am  »
Dobrze dobrane meble do wnętrz podkreślają wybraną stylistykę aranżacyjną i zapewniają duży komfort mieszkaniowy. Z pewnością warto wybierać je w sposób przemyślany. Istotne będzie także dopasowanie elementów wyposażenia do rozmiarów oraz przeznaczenia pomieszczeń. Planując zakup mebli zwróćmy szczególną uwagę na własne potrzeby użytkowe. Dlatego rozważmy lokalizację i design wszystkich elementów wyposażenia. Dobry plan oraz odpowiednie przygotowanie sprawią, że bez trudu dobierzemy klasyczne bądź designerskie meble, które połączą względy praktyczne oraz estetyczne.

3
Meble - dyskusja / Odp: Meble biurowe
« dnia: Luty 08, 2018, 11:43:24 am  »
Zakup nowych mebli do biura to poważna inwestycja, która niesie wraz z sobą konsekwencje. Wygląd mebli decyduje o wizerunku firmy, a wygoda ich użytkowania potrafi przyczynić się do większej wydajności kadry pracowniczej. Istnieje wiele trendów dotyczących umeblowania nowoczesnych biur, lecz obecnie większość z nich oscyluje wokół tradycyjnej prostoty, minimalizmu lub futurystyki. Pierwsza kategoria jest zwykle zarezerwowana dla firm, gdzie zachodni styl zarządzania albo nie znalazł poklasku, albo też nie został jeszcze wdrożony. Mamy tam najczęściej do czynienia z klasycznym podziałem na pomieszczenia biurowe, w których ulokowani są pracownicy poszczególnych działów.

Strony: [1]