Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marceleczka

Strony: [1]
1
Meble tapicerowane / Odp: Ile może kosztować tapicer?
« dnia: Marzec 07, 2018, 09:11:17 am  »
Ja jeszcze niedawno zamierzałam oddać stare krzesła do tapicera ale cena jaką podał waha się w granicach 70-150 zł. Zależy od krzesła. Stwierdziłam więc, że skoro moje krzesła mają proste siedziska ( nic do obicia na oparciu) to jednak zrobię to sama.
Nie neguję faktu, że każda usługa musi się cenić, ale raczej szukam oszczędności chcąc odnowić stare meble. Za 150 zł przecież mogę już kupić nowe krzesło.
Dlatego z pomocą siostry obiłyśmy te krzesła i wyglądają super a tapicera zawołam wkrótce do kanapy, bo tego to już same nie zrobimy :)

2
Ogłoszenia / Malowanie mieszkań
« dnia: Marzec 07, 2018, 08:56:44 am  »
Witam! Poszukuję porządnego wykonawcy w Warszawie, zajmującego się malowaniem mieszkań. Chodzi o precyzyjną pracę, ponieważ marzą mi się pewne wzory na ścianie, które trzeba będzie wykonać z dużą starannością. Przeprowadziłam się do Warszawy niedawno, dlatego nie mam jeszcze żadnych wypróbowanych firm. Poszukiwania zaczęłam więc od internetu i znalazłam taką firmę http://www.pwmig.com/oferta/remonty-mieszka%C5%84,-dom%C3%B3w,-apartament%C3%B3w.html - widzę, że chwalą się krótkim czasem realizacji i mogą pomóc w aranżacji (myślę też o ściance działowej w pokoju dzieci). Czy zna ktoś może tą firmę, lub może polecić jakąś sprawdzoną? Pozdrawiam!

3
Meble - dyskusja / Odp: Położenie parkietu drewnianego w Warszawie
« dnia: Marzec 07, 2018, 08:55:59 am  »
Drewniany parkiet to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. Z powyższej strony najbardziej podoba mi się dąb gothic. Zastanawiam się tylko, czy jest takie drewno, które daje odcień szarości na podłodze?

4
Meble - antyki / Odp: Toaletka/gablotka
« dnia: Marzec 06, 2018, 10:55:57 am  »
Toaletka to świetny pomysł. Niestety teraz nie mam na nią miejsca w pokoju, ale przy zmianie mieszkania, na pewno taka stanie w sypialni. Co do stylu jeszcze się nie zdecydowałam, na pewno będzie współgrał z innymi meblami, choć nie koniecznie będzie to komplet.

5
Internetowe sklepy meblowe / Odp: Zakup mebli przez neta
« dnia: Marzec 06, 2018, 10:46:37 am  »
Ja mam jednak obawy przed zakupem mebli, których wcześniej nie widziałam na żywo. Na kanapie najpierw muszę usiąść i wypróbować i w ogóle najpierw wszystkiego dotknąć, sprawdzić, czy jest solidne.

6
Meble - dyskusja / Odp: Płytki w małej łazience
« dnia: Marzec 05, 2018, 09:02:10 am  »
Ja również doradzam jasne płytki, zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Ciemna podłoga wyda się mniejsza. Bardzo dobrym sposobem na wizualne zwiększenie przestrzeni to także duże lustra i jasne oświetlenie. Sama mam malutką łazienkę i taką aranżację.

7
Przywitaj się! / Odp: Cześć, witam, dzień dobry!
« dnia: Marzec 05, 2018, 08:41:38 am  »
Witam wszystkich :) Ja również szukam inspiracji i ciekawych porad. W przyszłym roku kupuję mieszkanie i chciałabym je ładnie urządzić. Pozdrawiam :)

Strony: [1]