Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - markoop

Strony: [1]
1
Meble drewniane / Odp: sklepy z meblami drewnianymi
« dnia: Październik 10, 2018, 11:08:53 am  »
Dla osób, które lubię meble drewniane i jednocześnie cenią sobie styl industrialny polecam ofertę Drewno i Forma. Zajmują się tworzeniem wyjątkowych, prostych elementów wyposażenia, które rewelacyjnie sprawdzą się w wielu domach. Polecam np. stoliki kawowe z litego drewna, które w połączeniu ze stalowymi nogami wygląda bardzo elegancko. W ofercie mają również stoły kuchenne i do jadalni - zarówno rozkładane, jak i tradycyjne modele. Taki mebel wykonany z prawdziwego drewna dodaje stylu każdemu wnętrzu.

2
Sklepy meblowe - stacjonarne / Odp: Meble designerskie
« dnia: Marzec 31, 2017, 08:53:09 am  »
No to jeśli chcesz trochę zaszaleć i znaleźć coś ciekawego i ładnego, oraz wykonanego w wysokiej jakości (żeby za dwa lata nie robić remontu...), to mogę ci polecić Stolgro Toruń - to firma przygotowująca meble kuchenne, ale też w ogóle meble na wymiar do innych pomieszczeń - i mieszkalnych, i użytkowych. Naprwdę super aranżacje robią, możesz sobie zobaczyć na ich stronie na stolgro.com.pl.

3
Meble - antyki / Odp: sterczynki
« dnia: Marzec 15, 2016, 02:05:14 pm  »
Ja nie widziałem na allegro ciekawych mebli, przeważnie kupuję w Sklepach stacjonarnych takich jak Ikea, lub w specjalnych sklepach z antykami. Jest dużo takich sklepów, ale głównie w większych miastach. Antyki bardzo ładnie komponują się ze wszystkimi wnętrzami.
O tak antyki w każdym wnętrzu fajnie się sprawdzą. Szczególnie jako taki elegancki element dekoracyjny - np. duży regał czy komoda. A ponadto w oknach jakieś fajne firany i wychodzi naprawdę ładne wnętrze.

4
Meble - antyki / Odp: Renowacja Mebli
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:30:03 am  »
A jeśli można zapytać - to jak w ogóle się nazywacie i gdzie Was znaleźć?

5
Meble drewniane / Odp: Meble industrialne , Manufacture-MRN
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:29:30 am  »
Ciekawe, meble industrialne, na polskim rynku to pewna nowość, ale wygląda na to, że może się z tego wyklarować jakiś trend.

6
Meble drewniane / Odp: Blat drewniany - praktyczna strona?
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:28:55 am  »
Nie polecam blatu drewnianego, za to polecam blaty granitowe - po pierwszym użyciu go - a raczej pracy na nim od razu dostrzeżesz korzyści, które płyną właśnie z tego surowca :)

7
Meble drewniane / Odp: Krzesła
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:28:12 am  »
W przypadku masowego zakupu zapewne pierwszy, lepszy salon meblowy będzie mógł honorować kolegę zniżkami, dlatego nie ma chyba sensu rozglądać się po całym kraju.

8
Internetowe sklepy meblowe / Odp: Pomoc w wyborze
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:27:11 am  »
Nigdy nie słyszałem ale oferta wygląda na standardową, więc raczej niczym się nie wyrózniają.

Strony: [1]