Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kasianowicka777

Strony: [1]
1
Meble tapicerowane / Odp: Pufy - czy macie je u siebie w domach?
« dnia: Styczeń 09, 2018, 09:20:09 am  »
Pufa to genialny mebel w swojej prostocie :) W zależności od modelu może mieć różne zastosowanie. Można łatwo zorganizować miejsce dla gości i wynieść je na ogród. Są też dobre do przedpokoju a nawet na balkon :)

2
Meble drewniane / Odp: Gdzie kupić projekt domu
« dnia: Styczeń 09, 2018, 09:13:22 am  »
Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, to mogę polecić solidną firmę z Łodzi http://www.inter-your.pl . Można zobaczyć portfolio na stronie. Znajomemu zaprojektowali dom o powierzchni użytkowej 130 m2. Nie wiem dokładnie ile zapłacił, bo nie chciałam być wścibska, ale bardzo sobie ich chwali. Najlepiej samemu zadzwonić i zapytać :) No i dom urządzili fantastycznie. Jest miejsce na pracę w ciszy i skupieniu i na relaks, same najnowsze trendy :)

3
Meble drewniane / Odp: Biurka
« dnia: Styczeń 09, 2018, 09:03:31 am  »
Biurko musi być przede wszystkim dostosowane do wzrostu użytkownika i być na tyle duże, by pomieścić wszystkie materiały do codziennej pracy lub nauki. Czasami łatwo o tym zapomnieć, gdy w sklepach narzucają się nietypowe modele :)

4
Sklepy meblowe - stacjonarne / Odp: Gdzie kupię drewno na budowę domu
« dnia: Styczeń 09, 2018, 08:59:11 am  »
A czy ktoś z obecnych ma doświadczenia z drewnianymi, całorocznymi domami? Poważnie się zastanawiam nad budową takiego, coraz więcej się o nich mówi, ale nie wiem jak w praktyce wygląda trwałość takiego domu i na ile lat jest przewidziane jego użytkowanie. Faktycznie potrafią dobrze trzymać ciepło zimą?

5
Meble - antyki / Odp: nowe życie starych gratków :)
« dnia: Styczeń 05, 2018, 11:20:42 am  »
Moja szwagierka w super sposób odnowiła stare krzesła. Pomalowała drewno na biało i zrobiła lekkie przetarcia, aby kolor nie był jednolity. Stare siedzisko pokryła nową tkaniną w kwiaty. Po prostu rewelacja.

6
Meble tapicerowane / Odp: Narożnik czy sofa + fotel
« dnia: Styczeń 05, 2018, 11:13:47 am  »
Moim zdaniem narożnik. Do małych powierzchni można kupić mniejszy a zyskuje się większą powierzchnię do spania :)

7
Meble wyplatane / Odp: rattan techniczny
« dnia: Styczeń 05, 2018, 11:06:26 am  »
Ja mam w ogrodzie meble z technorattanu i jestem zadowolona. Już trzeci rok mi służą :)

Strony: [1]