Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - prosto

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Meble - dyskusja / W jakim banku założyć konto studenckie?
« dnia: Grudzień 07, 2018, 09:29:48 am  »
Uwaga: Ta wiadomość oczekuje na zatwierdzenie przez moderatora.
Nie od dziś wiadomo, że studenci mogą liczyć na liczne preferencje związane z mozliwością zakładania kont bankowych.Zwykle jest tak, że banki oferują im trochę lepsze warunki niż pozostałym klientom, ale w zamian licza na to, że w przyszłości będą oni chętnie korzystali z tych wszystkich dobrodziejstw usług bankowych, jak kredyty, lokaty czy karty kredytowe. Aktualną ofertęmożna znaleźć tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/

2
Meble - dyskusja / Konto bankowe studenckie - w jakim banku założyć?
« dnia: Listopad 23, 2018, 08:53:54 am  »
Które banki będą miały korzystne oferty na konta bankowe studenckie? Czy ktoś już to może wcześniej przerabaił? Zależy mi na tym, aby rachunek był tani w obsłudze. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

3
Meble - dyskusja / Łącznik elektryczny schodowy - schody drewniane
« dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:03:01 pm  »
W jaki sposób rozwiązać problem włącznika i wyłącznika energii elektrycznej - chodzi o to, aby można było gasić światło, niezależnie w jakim położeniu się przebywa - na dole lub na górze?

4
Meble - dyskusja / Odp: Meble na stoiska handlowe
« dnia: Sierpień 27, 2018, 12:26:59 pm  »
Możliwości z tego zakresu jest całkiem dużo. Można to zrobić na dwa sposoby pierwszy to pójście w budżetowe rozwiązanie, skorzystanie z jakiejś budżetowej oferty, na prostej konstrukcji.
Druga opcja, to wykonanie stosika z elementami tworzywa sztucznego, o indywidualnej szacie graficznej. To również jest interesującą opcją, droższą, ale wizualizacja ma znaczenie. Odsyłam tutaj: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/ - znajdziesz tam przykładowe rozwiązania.

5
Meble - dyskusja / Odp: Oświetlenie hali stalowej
« dnia: Sierpień 16, 2018, 01:24:11 pm  »
Hala stalowa to dośc spore pomieszczenie.Polecam zdecydować się na oświetlenie ledowe. Będzie o wiele tańsze od oświetlenia tradycyjnego.

Jeśli chodzi o okna to dużo tutaj zależy do czego jest wykorzystywana hala:

jeśli jest to hala magazynowa to najlepiej umieścić okna w suficie ponieważ zaoszczędzicie miejsce przy ścianach
jeśli jest to hala produkcyjna, to najlepiej jest umieścić okna na ścianach oraz w suficie. Oświetlenie naturalne jest najwygodniejsze przy pracy.
https://www.mcmproject.com.pl/strefa-inwestora/doswietlenie-hal-produkcyjnych

6
Polscy producenci mebli / Pomysły na łazienkę
« dnia: Sierpień 05, 2018, 10:31:13 am  »
Szukam tutaj ciekawych pomysłow i inspiracji na wystrój łazienki.

Dawajcie swoje :)

7
Meble drewniane / Odp: Pomysł na kuchnię
« dnia: Lipiec 19, 2018, 12:51:22 pm  »
Ile osób tyle pomysłów. Jednej osobie podoba sie bardizej kuchnia nowoczesna, drugiej osobie podoba się bardizej kuchnia tradycyjna. Jesli chodzi o mnie to podobają mi się jasne kuchnie w stylu angielskim jak tutaj:


Jesli chodzi o wzór płytek pomiędzy dolnymi i górnymi płytkami to najlpopularniejsze są albo białe kafelki albo położenie mozaiki.
Jak Majolika od Tubądzina: http://www.tubadzin.pl/

8
Meble - dyskusja / Odp: Rekuperacja - jakie realne koszta?
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 09:06:15 am  »
Do rekuperacji należy przygotować projekt. Na podstawie takiego projektu należy przygotować wycenę. Zapytania można wysłać do kilku miejsc. Możesz wysłać np tutaj: https://koszykhydraulika.pl/rekuperacja,c320,pl.html
Pozostaje jeszcze tylko kwestia znalezienia montera który to wszystko ładnie zrobi, zgodnie ze standardami.
Prace można podzielić na dwa etapy, pierwszy montaż tych wszystkich rurek do rekuperacji, podczas budowy konstrukcji, drugi to ostateczne wykończenie całości.

9
Polscy producenci mebli / Odp: Warunki prowadzenia biznesu w Polsce
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 01:26:04 pm  »
Powiem tak, mogłyby być lepsze.
Przede wszystkim pod względem podatkowym. Podatki dochodowe są u nas za wysokie, przez co nie można inwestować w rozwój, tylko trzeba oddawać państwu. Ktoś kiedyś wrzucił fajny pomysł, że jak ktoś iwnestuje to nie powinien płacić dochodowego.
Kolejna kwestia to przenoszenie podatków na klienta końcowego. Tak było np z podatkiem bankowym. Kiedyś konta były darmowe, teraz nieliczne są darmowe. Tutaj proponuję sprawdzić: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/

10
Ogłoszenia / Odp: Pożyczka inwestycyjna
« dnia: Maj 14, 2018, 07:05:00 am  »
Pożyczki inwestycyjne mają ten plus, że koszta z nimi związane można wrzucić w koszta prowadzonej działalności gospodarczej. Krótko mówiąc oprocentowanie nie jest tak uciążliwe, jak w przypadku pożyczek inwestycyjnych.
Jeżeli chodzi o miejsca w których warto pytamć, to oprócz banków, całkiem dobre oferty można znaleźć np w firmach chwilówkowych. W wielu przypadkach oferty są podobne lub nawet lepsze niż te w bankach. Sprawdź sobie np tutaj: http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/

11
Meble - dyskusja / Odp: Pożyczka
« dnia: Kwiecień 27, 2018, 01:17:28 pm  »
A orinetowałes się w firmie szybka pożyczka? Wchodząc na ich stronę jest napis, ze udzielają pożyczek chwilówek od 18 lat do ponad 100 lat ( chociaż pewnie te 100 lat jst tutaj przesadzone) Ponoc również firma nie sprwdza bik i krd. Masz może możliwośc wskazania poręczyciela? Z poręczycielem łatwiej jest wziąć pożyczke.
Jeszcze dopytaj się tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

12
Meble - dyskusja / Pożyczka
« dnia: Kwiecień 27, 2018, 10:45:59 am  »
Szukam firmy pożyczkowej . Dodam,ze mam 18 lat. W banku pewnie nie dostanę pożyczki ale która firma pożyczkowa prywatna mi jej udzieli?
Dodam,że vivus i wonga odpadaja bo nie chcieli.

13
Ogłoszenia / Odp: Założenie konta w banku - gdzie?
« dnia: Kwiecień 20, 2018, 01:17:07 pm  »
To proste, idź tam gdzie dają aktualnie najkorzystniejsze warunki. Trzeba mieć również świadomość, że oferty nie są dane raz na zawsze. W umowach o świadczenie usług bankowych jest czarno na białym napisane, że banki mogą jednostronnie zmieniać cenniki. Klient musi zostać o tym poinformowany.
Obserwuję od wielu lat, że są banki, które są tanie czy nawet darmowe i nie zmienia sie to w sposób szczególny.
Odsyłam do http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/ - aktualne zestawienie, tego co gdzie i za ile.

14
Internetowe sklepy meblowe / Odp: Szukam sklepu z ławkami drewmianymi
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 06:27:05 am  »
Chcemy zakupić ławki drewniane przed blok do wspólnoty

Gdzie polecacie zrobić zakupy?

W takim razie polecam postawić na jakośc. Na skwer raczej nie będą się nadawały standardowe ławki ponieważ ich wytrzymałośc nie jest duża. Ławki takie będą użytkowane o wiele intensywniej tak wiec muszą byc wykonane z wyższej jakości materiałów

Polecam skontaktować się z nimi:
http://tioman.pl/pl/podkategorie/lawki-drewniane

W ofercie mają wiele rodzajów ławek.

15
Meble - dyskusja / Jaka szlifierka kątowa?
« dnia: Marzec 29, 2018, 10:28:46 am  »
Potrzebuję zakupić szlifierkę kątową, do indywidualnego zastosowania. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości. Nie chciałbym wydawać na ten cel zbyt dużej gotówki, ale nie chciałbym również kupić czegoś wątpliwej jakości. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Strony: [1] 2 3 ... 5